3 Ağustos 2012 Cuma

BÖYLE OLUR TOP MODEL KIZI!Dünyaca ünlü Victoria Secret meleği, top model Alessandra Ambrosio dört yaşındaki kızı Anja Mazur ile modellik yapmış. Kareleri görür görmez hemen harekete geçtim sizlerle paylaşmak için:) Böylesine güzel, başarılı bir kariyeri olan annenin kızı olunca sanırım doğuştan kameralara alışkın olunuyor:) Anja'nın çekimlerde verdiği pozlara bakılırsa... Ambrosio, ünlü Türk markası KOTON için bu çekimi gerçekleştirmiş. Markanın 2013 Sonbahar/Kış Kadın ve Çocuk Koleksiyonu için anlaşmışlar ve ortaya bu muhteşem kareler çıkmış. Koton son yıllarda attığı her adımla dikkat çekiyor. Böylesine ünlü bir modelin üstelik kızı ile bir Türk markasının çekimlerinde boy göstermesi çok büyük bir başarı. 
Üstelik stylingi Koton'un trend analistleri Defne ve Başak Kocabıyıkoğlu yapmış. Çekimler Los Angeles'ta gerçekleşmiş ve fotoğrafları da Emre Ünal çekmiş. Bu güzel işbirliğinin insanın içini ısıtan kareleri, önümüzdeki sezon Koton mağazalarında olacak. Siz keyifle alışveriş yaparken anne kız göz kırpacak:)

Koton'un birkaç sezon önce girdiği çocuk koleksiyonları çok havalı. Kızıyla, oğluyla aynı giyinmeyi sevenler için şahane tasarımlar sunuyor. Ben de 2 yaşındaki oğlumun biraz daha büyümesini bekliyorum analı oğullu bir şeyler bulurum belki:))    

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder